Kursy języka angielskiego to trafny wybór, gdy chcesz rozwijać własne kompetencje, dostać się na lepsze studia lub znaleźć ciekawszą pracę. Jednak nawet bez tak jasno określonych celów warto wybrać się na kurs. Nauka angielskiego, japońskiego czy hiszpańskiego to dobry pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu. Wracając do domu po szkole, studiach lub pracy możesz poświęcić resztę dnia na oglądanie niezbyt rozwijających programów w TV lub zagrać w gry, które już dawno przeszedłeś po kilka razy. Ten sam czas możesz wykorzystać znacznie efektywniej. Warto skorzystać z oferty szkoła językowa Skrivanek .

Telewizja i gry to świetny relaks, ale godziny spędzone w ten sposób po prostu przepadają. Nie czerpiesz z nich wielu korzyści i nie rozwijasz się. Tymczasem kursy językowe również mogą być doskonałą formą rozrywki, a przy okazji znacząco podnieść Twoje kompetencje w zakresie języków obcych. Jeśli masz jeszcze trochę sił po pracy, nie masz wielu zajęć na studiach albo właśnie trwają wakacje, poświęć trochę czasu na naukę języka. Jeżeli już znasz jeden język obcy na poziomie zaawansowanym, weź się za kolejny język.

W ten sposób możesz tylko zyskać. Każdy pracodawca woli kandydata, który zna angielski od osoby, która zna jedynie polski oraz kandydata, który zna angielski, niemiecki i chiński od osoby, która włada polskim i angielskim. Na naukę warto przeznaczyć również część wakacji. Dwa lub trzy miesiące to długo wyczekiwany czas, ale kilka godzin pracy w tygodniu nie sprawi, że wypoczynek będzie nieudany. Możesz tylko zyskać.

sita.pl www.projectcontactafrica.com