Marzeniem każdej kobiety jest mieć obok siebie mężczyznę, ale takiego z prawdziwego zdarzenia, który spełni wszystkie nasze wymagania zawarte na liście „Idealny facet”. Ale tak naprawdę, trudno jednoznacznie stwierdzić, kim jest ten ideał, który wzbudza pożądanie, sprawia, że czujemy przysłowiowe motyle w brzuchu? Taki, który po minionym etapie zauroczenia, nadal jest kimś wyjątkowym, a nieobserwowanym przez różowe okulary.

www.donmiko.it

Kolejne nasuwające się pytanie, to czy w ogóle taki istnieje? Myślę, że ile kobiet tyle wersji przepisów na długi związek. No właśnie, bo przecież ten nasz książe z bajki, ma wytrwać z nami przez następne długie lata.

Jednak bajki są tylko dla dzieci, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Ciężko dzisiaj o wzorce, którymi mógłby się kierować mężczyzna, ale też spotyka na swojej drodze często zbyt wygórowane wymagania.

Dlatego codziennie spotykamy się z opinią, że prawdziwych facetów już nie ma. Jednak, czy to jest do końca prawda, czy raczej wina leży po stronie dzisiejszych kobiet?  .

szczepionki szkolnictwo.ekuferek.pl