Jeśli zdecydujemy się na rozpoczęcie romantycznej przygody z drugą osobą, to bardzo często może oznaczać sporą ilość wyrzeczeń, które staną na naszej drodze. Niezależnie od tego, ile czasu w ciągu dnia spędzamy z drugą połówką, to po jakimś czasie zawsze zaczynają się problemy. Najczęściej wynika to z tego, iż nie jesteśmy ze sobą do końca szczerzy.

Jak ważne są związki pozbawione tajemnic, pełne szczerości i miłości? Problemy w związku mogą powstawać z całkowicie błahych powodów. Wyobraźmy sobie sytuację, w której jedna osoba jest cały dzień w pracy, a druga siedzi w domu i pech chciał, że zapomniała zrobić obiad o konkretnej porze, umyć jednego talerza, czy posprzątać w pokoju. W tym momencie ktoś, kto ma skłonności do wybuchów, a robota szczególnie dała w kość, może wywołać kłótnię na śmierć i życie.

Może jest to lekko wyolbrzymiony przykład, ale idealny do zobrazowania emocji, które wtedy panują. Podobnie sprawa ma się z hipotetyczną sytuacją, kiedy próbujemy ochronić drugą osobę przed zgubnym wpływem negatywnych emocji. Kiedy może to nastąpić? Kiedy chociażby przypadkiem spotkaliśmy na ulicy lub w centrum handlowym naszego byłego/ naszą byłą i nie chcemy dzielić się tą informacją z partnerem/partnerką.

Nie chodzi tutaj wcale o potencjalną zdradę, ale wiemy, że druga osoba na pewno nie będzie zadowolona z tego, zatem chcemy uniknąć kłótni o tak nieistotną rzecz. Problem zacznie się jednak wtedy, kiedy okaże się, że partner wie o takiej sytuacji i twierdzi, że coś przed nim/nią ukrywamy. Wtedy bardzo ciężko jest wyjść z twarzą i wytłumaczyć, że przecież nie mieliśmy nic złego na myśli, a nasze intencje są szczere.

Najlepiej było po prostu powiedzieć! Jeśli będziemy całkowicie szczerzy, to możemy uniknąć tak niezręcznych i destrukcyjnych rozmów. Ale przesadna szczerość nie zawsze może wyjść nam na dobre. Szczególnie odnosi się to do jakże znanych wszystkim relacji z teściami.

Nigdy nie powinniśmy wyrażać się negatywnie o rodzicach partnera, nawet jeśli mamy solidne podstawy, aby twierdzić, że oni nie pałają do nas sympatią. Wbrew pozorom takie sytuacje mają miejsce relatywnie często, dlatego niezwykle istotne jest to, aby powstrzymywać się przed powiedzeniem za dużo, bo przecież nie chcemy zranić uczuć drugiej osoby. Pamiętajmy, że zawsze powinniśmy mieć na uwadze dobro partnera, a w taki sposób z pewnością wyrządzimy więcej złego niż dobrego!.

zestawy erotyczne www.johnattardmontalto.com