Superman to także niezwykły wzrok, którym nikt by nie pogardził, jest tak wyostrzony, że dostrzeże wszystko, nawet najmniejszy szczegół. A kto we współczesnym świecie jest taki? Nie, nie mężczyźni, to kolejny przykład, na to, że kobieta ma coś z Supermana.

W kontekście panów ma to jednak coś wspólnego, my kobiety znajdziemy każdy nawet najmniejszy kurz, a panowie no cóż… kto tego nie słyszał, po co sprzątasz, jaki bałagan, przecież pięknie lśni. Ach, jakie to wszystko było by prostsze, gdyby nie trzeba było sprzątać.

Nic nie poradzimy na to, że naszym konikiem jest wyszukiwanie największych perełek podczas wyprzedaży, dostrzeżemy różnice pomiędzy diamentem, a podróbką, czy w końcu te okruszki na kanapie, czy dwie smugi na oknie. Dlatego drodzy panowie, my też ciężko pracujemy przez cały tydzień w korporacji, więc może w kolejną sobotę, niczym Superman odciążycie nas trochę i wysprzątacie chociażby duży pokój, zamiast udawać, że nic nie widzicie, bo często to raczej właśnie w tym jest problem.

Każdy hologram służy potwierdzeniu, że dany produkt jest oryginalny